Môj čas? Nechajte sa rozmaznávať týmito tipmi!

V týchto dňoch sme všetci zaneprázdnení. Diáre sú preplnené a nám sa kráti čas. Čomu netrávime veľa času? nás samých. A to je škoda, pretože je také dôležité starať sa o seba. Z času na čas si naplánujte deň so mnou a nechajte sa rozmaznávať. Takto vyzerá deň!

Rozsiahla kozmetická rutina
Vaša tvár, vaša pokožka, vaše vlasy a nechty: je úžasné nájsť si čas na rozsiahlu kozmetickú rutinu. Napríklad sa najskôr okúpte alebo si dajte dlhú sprchu. Potom sa chvíľu zdržíte v kúpeľni! Vo svojej rutine používajte dobré produkty, ktoré vášmu telu skutočne prospievajú. Myslite na čistič tváre s účinným účinkom na obnovu vašej pleti. Používate radšej gél alebo penu? To všetko sa tam dá nájsť. Namastite si pokožku dobrým telovým mliekom, nechtom doprajte peknú vrstvu laku. Nevynechávajte ani svoje vlasy: možno by sa im opäť hodila maska ​​na vlasy. Potom sa opäť cítite ako najlepšia verzia seba samého – a to je také silné!

Čítať knihu
Ste blázon do čítania kníh alebo ste boli, no pre zhon vo vašom živote sa k tomu takmer nedostanete? V deň so mnou máte na to všetok čas! Vezmite si tú vzrušujúcu, romantickú alebo dojemnú knihu – a najlepšie ju prečítajte jedným ťahom. Je úžasné úplne zmiznúť v príbehu! Takto na pár hodín zabudnete na to, čo sa deje vo vašom živote.

Séria hodiniek Binge
Ak nie ste takým čitateľom, vyššie uvedený tip môžete nahradiť binging sériou! Od zločinu po komédiu: pre každého je niečo. Začnite novú sériu alebo len dokončite sériu, na ktorej už nejaký čas pracujete. Samozrejme, že sa nainštalujete na gauč pod deku, s niečím na pitie a občerstvením na dosah.

Vezmite si hobby
Na čo si v našom uponáhľanom živote robíme málo času? Záľuba! Čítanie alebo pozeranie seriálov môže byť koníčkom, ale je tu oveľa viac, o čom treba premýšľať. Záhradníctvo, maľovanie, písanie, hranie alebo hranie na hudobný nástroj: začnite!

Vonku
Možno máte chuť robiť niečo aktívne. Odporúčame vám ísť von, najmä ak je dobré počasie. Vydajte sa na dlhú prechádzku, choďte na bicykel alebo premýšľajte o behu. Čerstvý vzduch vám robí dobre. A pohyb tiež! Potom sa budete cítiť oveľa energickejšie a veselšie.

Dobré jedlo a pitie
Dbajte na to, aby ste jedli a pili to, na čo máte chuť počas chvíle, keď ste ma. Či už je to ten zdravý šalát alebo tá nezdravá pizza, rozhodnite sa vy. Počúvajte svoje telo: po čom ste práve teraz skutočne hladní? Nesmie chýbať ani občerstvenie! A popíjajte dobrý čaj, kávu, víno alebo niečo iné chutné. Možno si môžete vo veľkom uvariť sami alebo si jedlo nechať doniesť až domov. Všetko je možné!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *